Elektrické POHONY - Doktor Drive

Elektrické POHONY - Doktor Drive

PDFTiskEmail
Array
Prodejní cena3800,00 Kč
Sleva
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:
Program vás povede kompletním návrhem el. pohonů a to od zátěže až po všechny el. komponenty (motor, měnič, filtry, jištění). Program vám pomůže každou část správně navrhnout a zprovoznit.
Popis

Navrhování, projektování, údržba a nákup el. pohonů bude s programem Doktor Drive o poznání jednodušší a komfortnější. Vše je samozřejmě popsáno v českém jazyce a co možná nejsrozumitelněji takovým způsobem, aby problematiku zvládnul nejen specialista ne el. pohony, ale i šikovný provozní technik nebo elektrikář. Program není zaměřen na určitého výrobce el. pohonů jako u obdobných produktů a tak jej univerzálně mohou využít všechny konstrukční a projekční firmy, inženýrské organizace, elektroúdržby závodů, servisní firmy, výrobní organizace apod.

Program vede ke správnému návrhu elektrického pohonu a to od zátěže (hnaného mechanismu), přes motor, frekvenční měnič nebo softstartér, až po všechny filtry, stykač, jistič a vedení.

Program umí vypočítat potřebný výkon a krouticí moment motoru ke zvolenému mechanizmu (16 typů... čerpadlo, ventilátor, dopravník, lineární posuv, atd.).

Obsahuje výpočty momentů setrvačnosti, momentů tření, tření v potrubí, zrychlení a vše ostatní potřebné.

Program vám vysvětlí podle čeho a jak vybrat nejvhodnější frekvenční měnič nebo softstartér. POROZUMÍTE problematice a budete schopni navrhnout funkční sestavu se všemi filtry, tlumivkami. Budete schopni správně nadimenzovat vedení, stykač, jištění.

Navrhování a projektování el. pohonů

Návrh el. pohonů počínaje mechanickými výpočty přes výpočty el. parametrů až po softwarové požadavky na řízení a regulaci včetně případné komunikace s nadřazenými řídicími systémy. Zahrnuje komplexní návrh el. pohonu pro téměř všechny možné typy pracovních mechanismů a také různé hardwarové konfigurace měničů otáček.

Poptávkový systém el. pohonů

Program obsahuje poptávkový systém za jehož pomocí je možné obeslat uživatelem vybrané výrobce měničů otáček, motorů, převodovek apod. na vypočtené a navržené komponenty a získat tak navíc i nejlepší možnou cenovou nabídku. Databázi výrobců a prodejců neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. S vybraným prodejcem pak jednáte přímo a je tak možné domluvit i další technické a obchodní detaily případného nákupu.

Údržba a servis el. pohonů

Umožní vytvořit přehlednou inteligentní databázi el. pohonů nacházejících se v provozním závodě uživatele. Databáze definuje jednotlivé obecné požadavky na údržbu el. pohonů. Umožňuje nám například zapsat veškeré základní údaje o el. pohonu a také časové údaje jako je uvedení el. pohonu do provozu, kdy byla provedena výměna prachových filtrů, volitelných rozšíření, ventilátorů, očistění od prachu, utažení spojů apod. Dále obsahuje nutné pokyny pro montáž, údržbu, servis apod. V případě poruchy je tak možné jednoduše vytisknout a poslat „anamnézu“ problematického el. pohonu se všemi jeho údaji, nastavením parametrů měniče a popisem problému kamkoliv na servis nebo poradenství.

V databázi také najdete odpovědi na řešení možných problémů souvisejících s provozem el. pohonů . Program je také neustále vylepšován a vyvíjen odborníky na elektrické pohony , takže se můžete těšit i na další aktualizace.

Přídavkem programu je databázový program pro provádění revizí na pracovních strojích.

Program vznikl pod vedením jednoho z největších odborníků (ING. Ph.D.) na elektrické pohony s dlouholetou praxí v provozu.

Program je určen pro projektanty, revizní techniky, vedoucí údržby a elektromontážní firmy.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Hledat v obchodě

Nejprodávanější

Rozváděče 3.0
Rozváděče 3.2
840,00 Kč
Spotřebiče 3.1
Spotřebiče 3.1
790,00 Kč
Verze
LPS a SPM 4.2
LPS a SPM 4.4
1200,00 Kč
Ceník revizí 1.5
Ceník revizí 1.5
720,00 Kč