rozpocty_4_0_2
rozpocty_4_0_3

Rozpočty 4.2

PDFTiskEmail
Array
Prodejní cena1230,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Jedná se o naprosto nový, koncepčně změněný program. Nový program je postaven tak, že nelze udělat chybu. Nový program Rozpočty není obnovený, je to úplně nová cesta jak vypracovat rozpočet.
Popis

Jedná se o naprosto nový, koncepčně změněný program. Měsíc jsem pracoval na upgrade starého, pak jsem vše hodil za hlavu a začal úplně znova a bylo to mé nejlepší rozhodnutí. Nový program je postaven tak, že nelze udělat chybu. Nemusí se nic kontrolovat, nic dodatečně řešit.

Neexistuje žádná varianta rozpočtu, která by vyžadovala zvláštní způsob kontroly nebo zápisu. Je jedno, zda se položky opírají jen o práci, jen o materiál nebo nejčastěji, o spojení obou. Program je až divně jednoduchý. I technicky program během zadávání nic neřeší, takže běží bez zádrhelů. Zůstaly výhody původního programu. Členění stavby na stavební objekty a části. Lze zadávat indexy pro jednotlivé stavební objekty a různé DPH pro jednotlivé části. Novinkou je nejen minimalizace klikání myší, ale i nový, zvláští a velice příjemný způsob ovládání pomocí ALT a CTRL kláves. Další novinkou je snadné vytváření a používání maker. Dále je změněn způsob exportu a importu materiálu do EXCELu. Export rozpočtu lze na tiskárnu, do PDF, do RTF (WORD), do XLSX (EXCEL), do TXT, do XPS.

Nový program Rozpočty není obnovený, je to úplně nová cesta jak vypracovat rozpočet.

Verze 4.2 - další tisková sestava s rozpisem zvlášť materiál a práce

9.3.2017 - ceny prací pro rok 2017

28.2.2018 - ceny prací pro rok 2018

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Hledat v obchodě

Nejprodávanější

Rozváděče 3.0
Rozváděče 3.2
840,00 Kč
Spotřebiče 3.1
Spotřebiče 3.1
790,00 Kč
Verze
LPS a SPM 4.2
LPS a SPM 4.4
1200,00 Kč
Ceník revizí 1.5
Ceník revizí 1.5
720,00 Kč