Košík

Pokladna - krok 1

Již jsem registrovaný/á

Doručovací adresa:
Dodací adresa je stejná jako fakturační
Přidat / Upravit adresu
Název Kód zboží Cena Množství Sleva Celkem
 
Celková cena
   

Zvolený způsob dopravy

Zvolte si způsob dopravy
Pokladna - krok 2

Prosím vyberte způsob dopravy

 
Celkem:
0,00 Kč
Poznámky a zvláštní požadavky
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Provozovatel obchodou:

David Klimša   
Hlavní třída 1063/3
708 00 Ostrava - Poruba

Email: info@elektroprogramy.cz
Mobil: +420 603 256 951
http://www.elektroprogramy.cz


1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky se vztahují na nákup software v internetovém obchodě www.elektroprogramy.cz. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.
Podmínky a vztahy neuvedené v těchto všeobecných obchodních podmínkách se řídí právním řádem České republiky, především příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a dále ustanoveními zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce provedené prostřednictvím elektronické objednávky.
Podáním elektronické objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři jako adresa místa dodání zboží. V případě, že není tato adresa vyplněna je zboží dodáno na adresu fakturační.
Vyplněním registračního formuláře, nebo závazné objednávky v rámci internetového obchodu, dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

3) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

4) BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané zboží vám zašleme poštou jako dobírku. Cena poštovného a balného je spoplatněna paušální sazbou 80 Kč. Zboží odesíláme i do Slovenska.

5) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je od 1-7 dnů, není-li uvedeno jinak.

6) ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

V souladu s § 1829 občanského zákoníku má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dní od převzetí zboží, resp. od převzetí poslední dodávky zboží, je-li obsahem koupě několik druhů zboží nebo se zboží skládá z několika částí (postačí odeslat 14. den lhůty). Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, a dodrží níže uvedené podmínky, bude mu vrácena kupní cena a náklady na nejlevnější nabízený způsob dodání zboží od prodejce ke kupujícímu. V souladu s § 1820 odst. 1 písm. g) a § 1832 odst. 3 nese spotřebitel při odstoupení od kupní smlouvy dle § 1829 a násl. náklady spojené s navrácením zboží. Toto právo neslouží jako způsob řešení reklamace zboží.
Kupující není oprávněn odstoupit od uzavřené smlouvy ve smyslu ust. § 1837 občanského zákoníku v případě, že porušil původní obal dodaného počítačového programu.

7) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou. Záruka se vztahuje pouze na poškození instalačních médií nebo poškozené balení produktu. Poškozené balení produktu je třeba reklamovat u přepravce a doložit při reklamaci potvrzený protokol přepravce.

Kategorie

Hledat v obchodě

Nejprodávanější

Rozváděče 3.0
Rozváděče 3.2
840,00 Kč
Spotřebiče 3.1
Spotřebiče 3.1
790,00 Kč
Verze
LPS a SPM 4.2
LPS a SPM 4.4
1200,00 Kč
Ceník revizí 1.5
Ceník revizí 1.5
720,00 Kč